rudaj shpk

Rudaj shpk

RUDAJ sh.p.k.
Ju urojmë mirëseardhjen

cilësi e garantuar

Për objektet tuaja

apartamente

Dritare të cilësisë më të lartë në tregun shqiptar për alumin e PVC.
 Shtëpia juaj  merr jetë falë një pamje të mrekullueshme e kombinuar me komfortin dhe sigurinë e ofruar në dritaret tona 

dritare rehau per vila

Vila

Për një hapësirë panoramike të dedikuar ekskluzivisht për dritaret dhe vetratat e vilës suaj.  SYNEGO janë një nga zgjidhjet më të mirë për klientët tanë. Cilësia me çmimet më të mira në treg

vetrata per lokale

Biznese

Ambjentet komerciale, zyrat, dyqanet dhe hapësirat e përshtatura për biznes janë shumë më rezultative. Efiçencë termike, kursim energjie dhe zgjidhje praktike. Kuptojmë interesat tuaja

besimi në punën tonë

KlientëT janë të parët

2021-10-11-2-scaled

Jemi një kompani e cila operon në tregun e Shqipërisë prej shumë vitesh. Eksperienca është suksesi ynë

IMG_2836

Punimet tona i kanë kaluar kufijtë e Shkodrës dhe të Shqipërisë. Montojmë në çdo qytet të Shqipërisë dhe në shumë shtete europian

700-D388 (1)

Qindra klientë të kënaqur dhe shumë të tjerë të rinj që na besuan për punën dhe cilësinë e ofruar

WhatsApp Image 2022-09-15 at 12.02.40 (1)

Jemi vetëm një telefonatë larg. Na kontaktoni për të konsultuar projektin tuaj. Stafi ynë përgjigjet shumë shpejt duke i dhënë zgjidhje pyetjeve tuaja.

Garancia punimeve

Nga Materiale origjinale

dritare geneo

GENEO

GENEO ju ofron qëndrueshmërinë më të mirë duke kombinuar materialet tona të teknologjisë së lartë me një konstruksion të optimizuar të profilit dhe sistemit të integruar të përforcimit IVS.

dritare-dhe-dyer-synego

SYNEGO

Me SYNEGO, shtëpia juaj do të jetë e ngrohtë, komode dhe e sigurt: Në krahasim me dritaret aktuale standarde, SYNEGO ka si avantazh bindës izolimin termik me deri në 50% më shumë*.

dritare-euro-design-70

euro 70

Euro‑Dizajn 70 janë profile dritaresh për një buxhet të vogël dhe ofrojnë më shumë dritë. Falë dizajnit tejet elegant, mbetet më shumë vend për xhamin. Dhe kjo të ngre humorin. 

Korrektësi e shpërblyer

HISTORI suksesi

Përfaqësues zyrtar
REHAU në Shkodër

Open chat
Përshëndetje 👋
Si mund të ju ndihmojmë?